HotelSumo.cz
Hotel Sumó, 514 01 Jilemnice, tel.: +420-481-544939, +420-603-227273

Česky

English

Vítejte v Hotelu Sumó!!!

Náš hotel je ideálním místem pro rekreaci a odpočinek, ve volné přírodě hor jilemnické oblasti.
Kliknutím na obrázky zobrazíte jejich plný náhled

Ceník ubytování (Storno podmínky)

Jilemnice je bránou do Krkonoš. A náš hotel je bránou zejména k aktivnímu sportovnímu odpočinku v této krásné oblasti.

Hned vedle hotelu se nachází krytý bazén se saunou. Bazén má i speciální oddělený bazén pro plavání s kojenci a malými dětmi. Každý týden zde probíhají kurzy.

Na druhé straně je vedle hotelu sportovní centrum, zahrnující fotbalový stadión, tenisové kurty, volejbalové kurty, kuželkové dráhy a tělocvičnu s basketbalovým kurtem.

Před hotelem majestátně trůní jedinečný světový unikát, největší socha zápasníka sumó na světě, která byla zaregistrována do Guinessovy knihy rekordů. Přímo v areálu našeho hotelu se nachází unikátní dohjó - originální japonské zápasiště sumó, kde můžete při pohodlném posezení v restauraci sledovat trénink zápasníků sumó.

Restaurace, vinárna, zasedací místnost a část pokojů jsou plně klimatizovány, pro příjemné posezení i v parných letních měsících.

V restauraci vám Mistr Šéfkuchař nabídne vybrané položky jídelníčku ze světové a české kuchyně, včetně specialit bojovníků sumó - nenechte si ujít Steak Bojovníků a Steak Vítězů. Kromě těchto steaků vám nabízíme také grilované speciality, grilované na lávovém grilu - vepřové koleno, grilované ryby atd.

V létě Vás kromě restaurace zveme i k příjemnému posezení na venkovní prostorné terase.

Pro výjimečné příležitosti, VIP skupinky, privátní oslavy a klidné posezení u vína, či jiných nápojů, je vám celoročně k dispozici útulná vinárna v prostorách pod restaurací.

V prostorách hotelu je hostům k dispozici konferenční místnost s kapacitou 40 osob. Dále můžete využívat klubovou místnost s kulečníkem a elektronickou hrou v šipky.

V hotelu jsou pro Vás připravena 3 solária, digitální rotoped, trenažér pro chůzi, velkorozměrové promítání filmů a také bezplatný internet wi - fi, včetně 3 počítačů.

Rovněž je zde posilovna a rehabilitační bazének Ofuró.

Poskytujeme i různé léčebné a rehabilitační procedury.

Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou, satelitním přijímačem, rádiem, toaletou a sprchou.

čtyřlůžkový pokoj
.

třílůžkový pokoj
.

třílůžkový pokoj
.

dvoulůžkový pokoj
.

dvoulůžkový pokoj

sprcha

Ceník ubytování (Storno podmínky)

.

©2021 白い熊 ShiroiKuma.com